
De COLLOMIX Mengaaf Type KR, Ø 120 mm met HEXAFIX, is ontworpen voor nauwkeurig mixen van zware cementgebonden materialen. De stevige, gegalvaniseerde stalen constructie zorgt voor duurzaamheid en besparing.
De unieke spiraalvormige ontwerp verbetert de mengefficiëntie, waardoor klontjes minder snel ontstaan en er een consistente mix wordt bereikt. Speciaal voor het HEXAFIX-systeem, maakt deze mingstaaf naadloze gereedschapswissels mogelijk, wat kostbare tijd bespaart bij grote projecten.
Ideaal voor het mengen van dunsetmortel, voegmiddel en pleister. De diameter van 120 mm zorgt voor een gelijkmatige verdeling en dekking, net als de precieze bewegingen van een ervaren vakman. Geniet van moeiteloos mengen met minimale fysieke inspanning en betere resultaten voor je project.
| Merk | Collomix |
| Model | COKR120HF |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 590 mm |
| Gewicht Product | 780 g |
| Diameter eenheid | 120 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Aansluiting mixer | Hexafix® |
| Maximaal mengvolume | 25 kg |
| Minimaal mengvolume | 15 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 600 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 16 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 400 r/min |
| Model cementmenger | KR 120 HF |
| Type rotatie | In wijzerzin |
| Materiaal | Metaal |