
De HOUDER VOOR LED SIGNAALLAMP Ø3mm is supergoed gemaakt om 3mm LED-signaallampen stevig en betrouwbaar te monteren. Deze precies ontworpen houder zorgt dat de LED stevig vastzit, beschermt hem goed en optimaliseert de verlichting.
Ideaal voor zowel vaste als draagbare opstellingen, verbetert het de zichtbaarheid bij ingewikkelde elektronische projecten. Het compacte ontwerp maakt een naadloze integratie in printplaten mogelijk, terwijl het de stabiliteit van het signaallampje onder verschillende omstandigheden behoudt.
Gemaakt van hoogwaardig materiaal, is het bestand tegen slijtage en past het zich moeiteloos aan in dynamische omgevingen. Het slimme ontwerp zorgt voor een snelle en makkelijke installatie, zodat je tijd en moeite bespaart. Of het nu in krappe ruimtes of complexe opstellingen is, deze houder biedt betrouwbare ondersteuning voor je LED-indicatoren.
| Merk | Any brand |
| Model | LAMPHOLD |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 8.3 mm |
| Hoogte van het product | 15 mm |
| Breedte van het product | 8.3 mm |
| Gewicht Product | 2.65 g |
| Inwendige hoogte | 10 mm |
| Diameter eenheid | 8.3 mm |
| Type montage | Chassis |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metallic zilver |
| Diameter montagegat (mm) | 6 mm |
| Binnendiameter | 6.2 mm |
| Voor LED-diameter | 3 mm |
| Schroefdraadaansluiting | M6 |
| Materiaal | ABS |