
De ONTSTOORSPOEL 100µH 55mohm - 5A is een essentieel onderdeel voor het verminderen van ruis in radiosignalen. Met een lage weerstand van 55mohm en een stroomcapaciteit van 5A pakt deze spoel ongewenste interferentie in voedingselektronica efficiënt aan.
Bijzonder handig in stroomvoorzieningen en motorbesturingssystemen zoals DC- of stappenmotoren, verhogen deze lineaire smoorspoelen de prestaties in hoogspanningsfilters, wat leidt tot aanzienlijke efficiëntieverbeteringen.
| Merk | Any brand |
| Model | 100L5 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Gewicht Product | 42.4 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Diameter geleider | 1 mm |
| Maximale nominale stroomsterkte | 5 A |
| Gelijkstroomweerstand | 0.055 Ω |
| Inductantie bij 0 Ampère | 180 µH |
| Inductantie bij Imax | 100 µH |
| Aantal windingen | 43 |
| Afmetingen smoorspoelen | A: 33.5 mm, B: 15 mm (± 3 mm), D: 17 mm, E: 1 mm (± 0.05 mm), F: 1.5 mm |
| Materiaal | Koper |