
De ONTSTOORSPOEL 50µH 180mohm - 1A is ontworpen voor effectieve onderdrukking van storingen in radiosignalen.
Met zijn robuuste ontwerp speelt het een cruciale rol in vermogenselektronica, waardoor de prestaties van voedingen, DC-motorbesturingen en chopperversterkers worden verbeterd.
Toepassingen in hoogspanningsfilters laten een flinke efficiëntieboost zien, wat ze onmisbaar maakt op plekken waar precisie en betrouwbaarheid nodig zijn.
De lage weerstand van 180 milliohm en de mogelijkheid om tot 1 Ampère te verwerken, zorgen voor optimale prestaties in veeleisende omgevingen.
| Merk | Any brand |
| Model | 50L1 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Gewicht Product | 3.75 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Koper |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Diameter geleider | 0.5 mm |
| Maximale nominale stroomsterkte | 1 A |
| Gelijkstroomweerstand | 0.18 Ω |
| Inductantie bij 0 Ampère | 64 µH |
| Inductantie bij Imax | 50 µH |
| Aantal windingen | 41 |
| Afmetingen smoorspoelen | A: 16 mm, B: 15 mm (± 3 mm), D: 8 mm, E: 0.5 mm (± 0.05 mm), F: 1.5 mm |
| Materiaal | Koper |