
De PIHER Trimmer 4K7 (KLEIN - HOR - VOOR SPINDEL) biedt nauwkeurige weerstandaanpassingen met een voorbeeldige 4,7kΩ configuratie. Compact maar toch stevig, hij is ontworpen voor naadloze integratie in verschillende elektronische circuits.
Technische precisie verbetert het afstemmen van signalen in apparaten zoals radio's en versterkers. Het ontwerp dat klaar is voor actie zorgt voor ongerepte stabiliteit, zelfs in dynamische omgevingen.
Gebouwd om intensief gebruik te weerstaan, zorgt het hoogwaardige materiaal voor langdurige betrouwbaarheid. Of je nu de audio-instellingen verfijnt of sensoren kalibreert, deze trimmer garandeert optimale prestaties in verschillende toepassingen.
| Merk | Piher |
| Model | K004SHS |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Hoogte van het product | 10 mm |
| Gewicht Product | 0.7 g |
| Diameter eenheid | 10.3 mm |
| Type montage | Horizontaal |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Maximale mechanische draaihoek | 240 ° |
| Maximale elektrische draaihoek | 240 ° |
| Aantal standaard levenscycli | 500 |
| Maximale weerstand | 4.7 kΩ |
| Maximale bedrijfsspanning VDC | 200 V |
| Minimale mechanische draaihoek | 230 ° |
| Maattabel | Klein |
| Nominaal vermogen bij 40 °C | 0.15 W |
| Verstelbaar met | As |
| Minimale elektrische draaihoek | 200 ° |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |