
Ontgrendel je creativiteit met de PRINTPENNEN Ø1,3mm, een geweldige pen die ontworpen is voor precisie en veelzijdigheid. De fijne punt van 1,3 mm zorgt voor een soepele en consistente inktstroom, perfect voor gedetailleerde schetsen of nauwkeurig aantekeningen maken.
Ervaar ongeëvenaarde controle met zijn ergonomische grip die handvermoeidheid vermindert bij langdurig gebruik. Gebruik het om ideeën op te schrijven, ingewikkelde ontwerpen te maken of documenten moeiteloos te annoteren. De duurzame constructie belooft langdurige prestaties terwijl het toch een licht gevoel behoudt.
Of je nu een meesterwerk aan het maken bent of je gedachten aan het ordenen bent, elke streek van de PRINTPENNEN Ø1.3mm levert helderheid en scherpte zoals een digitale pen op een canvas, en zorgt ervoor dat je expressies altijd met uitzonderlijke helderheid worden vastgelegd.
| Merk | Vero technologies |
| Model | PRINTP |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 12 mm |
| Gewicht Product | 0.1 g |
| Diameter eenheid | 1.3 mm |
| Geslacht | Mannelijk |
| Aantal connectoren | 1 |
| Type pin header | Enkele strip |