
1,75 mm PLA-filament in pastelroze laat je creativiteit tot leven komen met zijn zachte en rustgevende tint. Dit filament weegt 750 g, dus het is ideaal voor allerlei 3D-printprojecten.
PLA, een biologisch afbreekbaar plastic, is gemaakt van hernieuwbare natuurlijke bronnen. Dankzij de aanpassingen is het filament nog sterker en minder breekbaar, terwijl het de geliefde eigenschappen van PLA behoudt. De lage krimpfactor voorkomt vervorming na het afkoelen, wat zorgt voor nauwkeurige en stabiele prints.
Perfect om gedetailleerde modellen, decoratieve objecten of prototypes mee te printen, biedt dit filament je de betrouwbaarheid die je zoekt voor elke toepassing. De pastelkleurige tinten geven het een unieke uitstraling zonder in te leveren op de praktische eigenschappen.
| Merk | Velleman |
| Model | PLA175PAP07 |
| Primaire kleuren | Roze |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 5.5 cm |
| Gewicht Product | 750 g |
| Diameter eenheid | 20 cm |
| Aantal stuks | 1 |
| Slagkracht per vierkante meter | 7.5 kJ |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Maximale printtemperatuur | 210 °C |
| Minimale printtemperatuur | 180 °C |
| Soortelijk gewicht | 1.24 g/cm³ |
| Haspel | Ja |
| Diameter draad | 1.75 mm |
| Materiaal | Polymelkzuur (PLA) |
| Type draad | PLA |