
Ervaar ongeëvenaarde connectiviteit met de 20P DIL IC-VOET 300MIL, ontworpen om naadloos in je elektronische projecten te passen.
Deze geïntegreerde schakeling heeft 20 precisie-pinnen, wat optimale prestaties garandeert voor diverse toepassingen. Het compacte 300 mil pakket zorgt voor gemakkelijke installatie zonder in te boeten op efficiëntie.
Perfect geschikt voor zowel analoge als digitale systemen, het zorgt voor soepele gegevensoverdracht en betrouwbare stroomregeling. Verbeterde contactkwaliteit minimaliseert signaalverlies, wat elke keer weer voor nauwkeurige en snelle werking zorgt.
| Merk | Velleman |
| Model | 20P |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 25.27 mm |
| Hoogte van het product | 8.68 mm |
| Breedte van het product | 10.01 mm |
| Gewicht Product | 1.3 g |
| Type montage | Through hole |
| Aantal Contacten | 20 |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 1 A |
| Afwerking | Vertind |
| Afwerking binnencontact | Fosforbrons |
| Contact materiaal | Koper |
| Minimum bestendige rms spanning | 1000 V |
| Minimale isolatieweerstand | 1000 MΩ |
| Maximale contactweerstand | 20 mΩ |
| Maximale insteekkracht | 340 g |
| MIL | 300 |
| Minimale uittrekkracht | 50 g |
| Type contact | Veer |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Type pen | Gestempeld |
| Enkele strip | Nee |
| IC-aansluitingstype | DIL |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Glasgevulde thermoplast (PBT) |