
Ervaar ongeëvenaarde precisie bij het snijden met de 230 mm haakse slijper, ontworpen om de zwaarste materialen aan te pakken met een krachtige 2200 W motor.
Deze veelzijdige tool zit in een stevige draagkoffer, compleet met een diamantzaagblad van hoge kwaliteit, waardoor elke snede schoon en moeiteloos gaat.
Of je nu door steen, metaal of beton snijdt, het ergonomische ontwerp zorgt ervoor dat hij lekker in de hand ligt, terwijl de sterke motor zorgt voor constante power bij elke klus.
| Merk | Hikoki |
| Model | HIK-G23SW2W7Z |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 25 cm |
| Hoogte van het product | 12 cm |
| Breedte van het product | 54 cm |
| Gewicht Product | 7180 g |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Type aansluiting | Anders |
| Met antivibratie handgreep | Nee |
| Elektrische Veiligheidsklasse | Klasse II |
| Geleverd In Opbergmiddel | Ja |
| Met Werkverlichting | Nee |
| Met Veiligheidsschakelaar | Ja |
| Met Draaibare Handgreep | Nee |
| Met Soft Start | Ja |
| Nominale maximale toerental | 6600 r/min |
| Diameter As/Asgat | 23 mm |
| Diameter Schuur-/Slijpsteen | 230 mm |
| Minimale Frequentie | 50 Hz |
| Maximale Frequentie | 60 Hz |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Metaal |