
Deze 5V LED-lamp heeft een levendige groene tint in een strakke chromen behuizing, wat zowel een mooie uitstraling als betrouwbare prestaties levert.
Het efficiënte ontwerp zorgt voor optimale helderheid met minimaal stroomverbruik, perfect voor milieubewuste toepassingen en langdurig gebruik.
Ideaal voor creatieve projecten, verlichting in huis, of het aanpassen van elektronica, deze LED-lamp verlicht briljant en blijft toch energiezuinig.
| Merk | Seder |
| Model | 5VCG |
| Kabellengte | 15 cm |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Wit,Grijs |
| Diepte van het product | 25.5 mm |
| Gewicht Product | 3 g |
| Type lamp | led |
| Ingangsspanning VDC | 5 V |
| Diameter eenheid | 10 mm |
| Type montage | Bevestiging met moer |
| Extra materiaal | Chroom |
| Kleur van LED's | Groen |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Type connectie | Lood |
| Knipperende led | Nee |
| Diameter montagegat (mm) | 8 mm |
| Materiaal | ABS |
| Waterbestendig | Nee |