
Ervaar ultieme kijkflexibiliteit met de 7" digitale TFT LCD-monitor. De verstelbare beeldverhouding van 16:9 of 4:3 zorgt voor helderheid, of je nu naar breedbeeldinhoud kijkt of naar klassieke formaten.Deze monitor is uitgerust met een handige afstandsbediening, waardoor je hem moeiteloos vanuit elke plek in je ruimte kunt bedienen. Dankzij het compacte formaat van het scherm is hij ideaal voor gebruik in voertuigen, kleine werkplekken, of als een extra scherm.Het hoge resolutievermogen van het scherm zorgt voor scherpe beelden, waardoor entertainment, presentaties en beveiligingsbeelden tot leven komen met opmerkelijke details. Duurzaam en betrouwbaar, het is ontworpen voor dagelijkse betrouwbaarheid zonder in te boeten aan prestaties.
| Merk | Velleman |
| Model | MON7T1 |
| Batterij IEC grootte | CR2032 (5004LC) |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 20 mm |
| Hoogte van het product | 115 mm |
| Breedte van het product | 173 mm |
| Gewicht Product | 360 g |
| Accuspanning | 3 V |
| Samenstelling batterij | Lithium |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Italiaans,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Schroef,Tafelstandaard |
| Extra materiaal | Metaal |
| Inclusief batterijen zender | Ja |
| Ingangsspanning VDC 1 | 10.8 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 13.2 V |
| Maximaal vermogensverbruik | 7 W |
| Audio-/videosignaal multi | Video-ingangssignaal: 1,0 Vpp / 75 ohm (composiet videosignaal) |
| Aantal pixels | 384000 |
| Grootte display | 7 in |
| Ingebouwde luidspreker | Nee |
| Type batterij zender | CR2032 (5004LC) |
| Resolutiemonitor | 800 x 480 |
| Kleur zender | Grijs |
| Helderheid per vierkante meter | 250 cd |
| Spiegelbeeld functie | Ja |
| Weergavemodus | TFT Actieve matrix 16:9 /4:3 |
| Type invoer | 2 x video/camera-ingangen en 1 x stereo audio-ingang |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | ABS |