
De AANLOOPCONDENSATOR 8µF/450V is ontworpen voor precisie en betrouwbaarheid. De ronde condensatoren zitten in een brandwerende behuizing, wat gemoedsrust en veiligheid biedt in veeleisende omgevingen.
Met uitstekende vochtbestendigheid en isolatie, kan deze condensator moeilijke omstandigheden doorstaan, wat zorgt voor een lange levensduur en goede prestaties. De dubbele mannelijke connectors en M8-schroef maken een moeiteloze installatie mogelijk, wat de benodigde tijd en fouten tijdens de installatie vermindert.
Ontworpen om probleemloos samen te werken met 50/60HZ lampen en motoren, verbetert het efficiëntie en prestaties met finesse. Of het nu gaat om het aandrijven van een zware motor of het verlichten van een levendige lamp, deze condensator klaart de klus moeiteloos en professioneel.
| Merk | Capaca |
| Model | SUE8U |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 63 mm |
| Gewicht Product | 68 g |
| Diameter eenheid | 34 mm |
| Vorm | Rond |
| Type montage | Schroef |
| Extra materiaal | Fenol |
| Spanning VAC | 450 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Type condensator | Condensatormotor |
| Electrische capaciteit | 8 µF |
| Geïsoleerd | Ja |
| Brandwerend | Ja |
| Dubbele aansluiting | Ja |
| Bestand tegen vocht | Ja |
| Schroefdraadaansluiting | M8 |
| Frequentieclassificatie eenvoudig selecteren | 50/60 Hz |
| Dissipatiefactor | tg d = 1/Q : < 0.004 (100 Hz, 20 °C) |
| Materiaal | Bakeliet |