
Transformeer je projecten met de Spanklem, met een veelzijdige afmeting van 500 mm x 120 mm. De duurzame constructie zorgt voor een lange levensduur, terwijl het lichte ontwerp moeiteloze handling en installatie mogelijk maakt.
Gebruik het om strakke, moderne lijnen in je ruimtes te creëren of om een vleugje eigentijdse minimalisme aan elk ontwerp toe te voegen. Het gladde oppervlak is klaar voor eenvoudige schoonmaak, wat de onderhoudstijd aanzienlijk vermindert.
Betrouwbaar en efficiënt, de Spanklem is een perfecte mix van vorm en functie, waarbij esthetische aantrekkingskracht wordt gecombineerd met praktische bruikbaarheid. De precieze afmetingen zorgen ervoor dat hij perfect past in verschillende toepassingen, wat zowel stabiliteit als uiterlijk verbetert.
| Merk | Toolland |
| Model | 3935-50 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 20 mm |
| Hoogte van het product | 120 mm |
| Breedte van het product | 600 mm |
| Gewicht Product | 1420 g |
| Extra materiaal | Hout |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Maximale opening | 500 mm |
| Snelle grip | Nee |
| Materiaal | Staal |