
De Accuboorschroefmachine levert krachtige prestaties met z'n 18V motor en haalt tot wel 55 Nm aan koppel voor veelzijdige boor- en schroefklussen. Hij pakt klusjes in hout, metaal en plastic aan met precisie en gemak.
Bijgeleverd zijn twee 2Ah-batterijen en een oplader, zodat je lekker door kunt werken zonder onderbrekingen. De HSC II-koffer zorgt voor veilige opslag en transport, en met de verschillende accessoires kun je er nog meer mee doen.
Ontworpen voor efficiëntie, vermindert het ergonomische ontwerp van de tool vermoeidheid tijdens langdurig gebruik. Net als een betrouwbare multitool past hij zich moeiteloos aan elke projectvereiste aan.
| Merk | Hikoki |
| Model | HIK-DS18DDQWRZ |
| Primaire kleuren | Zwart,Groen |
| Diepte van het product | 85 mm |
| Hoogte van het product | 217 mm |
| Breedte van het product | 165 mm |
| Gewicht Product | 1.3 kg |
| Met LED-lampje | Ja |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Accuspanning | 18 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Samenstelling batterij | Lithium-ion (Li-ion) |
| Benodigde batterij | Ja |
| Talen van de handleiding | Deens,Nederlands,Engels,Frans,Duits,Italiaans,Pools,Portugees,Spaans,Zweeds |
| Nominale ingangsspanning adapter VAC min. | 220 V AC |
| Nominale ingangsspanning adapter VAC max. | 240 V AC |
| Extra materiaal | ABS |
| Voedingsadapter/lader | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergroen |
| LED-indicator | Ja |
| Opbergkoffer | Ja |
| Status-LED-indicatoren | Ja |
| Aantal snelheidsinstellingen | 2 |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 1.5 mm |
| Type rotatie | In wijzerzin/tegenwijzerzin |
| Capaciteit oplaadbare batterij | 2 Ah |
| Gewicht inclusief accu | 1.3 kg |
| Ingangsfrequentie adapter | 50/60 Hz |
| Klopboorfunctie | Nee |
| Aantal instelbare standen | 20 |
| Boordiameter zacht hout | 36 mm |
| Boordiameter staal | 13 mm |
| Boordiameter steen | 13 mm |
| Maximale spanwijdte boorhouder | 13 mm |
| Maximum nullasttoerental 1 | 440 r/min |
| Maximum nullasttoerental 2 | 1700 r/min |
| Maximaal koppel hard | 55 N·m |
| Maximaal koppel zacht | 26 N·m |
| Minimum nullasttoerental 1 | 0 r/min |
| Minimum nullasttoerental 2 | 0 r/min |
| Geluidsniveau (dBA) | 86 dB |
| Geluidsdrukonzekerheid K (dBA) | 5 dB |
| Type elektrische motor | Borstelloze motor |
| Snelkoppelingen | Ja |
| Laadtijd batterij | 30 m |
| Riemclip | Ja |
| Stijl van de kop | Snelspanboorkop |
| Zachte greep | Ja |
| Ergonomische greep | Ja |
| Acculader | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Metaal |