
Assortiment afdichtingsringen, 125 delig. Dit uitgebreide assortiment biedt allerlei afdichtingen voor het snel en goed repareren van lekkages in de badkamer, keuken en wasruimte.
De set bevat rode vezelafdichtingen, die perfect zijn voor consistente drukafdichting, en rubberen hevelringen voor flexibele aanpassingen. Schuimrubber pakkingen zorgen voor een perfecte pasvorm in onregelmatige openingen, terwijl platte rubberafdichtingen geschikt zijn voor hoge temperaturen.
Kraanafdichtingen zijn een betrouwbare oplossing voor lekkages in huis. Aluminium afdichtingen zijn lekker duurzaam voor zware omstandigheden, borgringen zorgen voor stabiliteit, en de nylon en rubberen O-ringen zijn top voor zowel statische als dynamische afdichtingen.
Alles zit opgeborgen in een handige hersluitbare kunststofkoffer, zodat je alles makkelijk kunt organiseren en er makkelijk bij kunt tijdens reparaties.
| Merk | Toolland |
| Model | HAS01 |
| Primaire kleuren | Multi |
| Diepte van het product | 2.8 cm |
| Hoogte van het product | 21 cm |
| Breedte van het product | 10.5 cm |
| Gewicht Product | 124 g |
| Extra materiaal | Nylon |
| Aantal stuks | 125 |
| Opbergdozen | Ja |
| Materiaal | Rubber |