
De BLACKLIGHT SLIM LINE 36 W 120 cm PHILIPS - TLD36W108 is ontworpen met fluorescentietechnologie op basis van lage-druk kwikdamp. De binnenkant van de lamp is bedekt met een fluorescerend poeder dat lange-golf UV-straling uitzendt, perfect voor het stimuleren van luminescentie.
Perfect voor het verlichten van donkere plekken, wordt het vaak gebruikt bij zaken zoals onderzoek op een plaats delict en het opsporen van vervalsingen. Het is ook super effectief bij podiumverlichting en kunstinstallaties waar het verbeteren van visuele effecten heel belangrijk is.
Met een constante prestatie en een slank ontwerp zorgt deze lamp voor een optimale verspreiding van ultraviolet licht, terwijl hij energiezuinig blijft. Met een lengte van 120 cm past hij perfect in verschillende armaturen, wat veelzijdigheid en gemak biedt.
| Merk | Philips |
| Model | LAMP40TBL/PH |
| Cap-base | G13 (Medium Bi-Pin Fluorescent) |
| Bulb shape | T26 (T 26mm) |
| Main application | blacklight blue |
| Life to 50% failures (nom) | 15000 h |
| Useful life (nom) | 12000 h |
| Color code | 108 (08 lead free glass) |
| Color designation | blacklight blue |
| LLMF 2000h rated | 10% |
| LLMF 6000h rated | 15% |
| Power (rated) | 36 W |
| Lamp current | 0.44 A |
| Mercury (Hg) content (nom) | 5.0 mg |
| UV-B/UV-A (IEC) | 0.2% |
| UV-A radiation 100Hr (IEC) | 9.5 W |
| Spanning | 0 V |