
De BS 18 L accuschroevendraaierset combineert kracht en veelzijdigheid, met een 18V motor en twee 2Ah Li-power batterijen voor langdurige prestaties.
Met de SC 30 oplader is opladen efficiënt, zodat je gereedschap klaar is wanneer jij dat bent. Het robuuste ontwerp garandeert duurzaamheid, terwijl het compacte formaat het gebruik in krappe ruimtes vergemakkelijkt.
Verpakt in een stevige plastic koffer, verandert het elke plek in een mobiele werkplaats. Ideaal voor het in elkaar zetten van meubels, het monteren van dingen of reparatieklussen, deze set biedt betrouwbaarheid en gemak in één pakket.
| Merk | Metabo |
| Model | MTB-614051710 |
| Primaire kleuren | Zwart,Groen |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 396 mm |
| Hoogte van het product | 161 mm |
| Breedte van het product | 297 mm |
| Gewicht Product | 5.75 kg |
| Met LED-lampje | Ja |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Accuspanning | 18 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Samenstelling batterij | Lithium-ion (Li-ion) |
| Benodigde batterij | Ja |
| Nominale ingangsspanning adapter VAC min. | 220 V AC |
| Nominale ingangsspanning adapter VAC max. | 240 V AC |
| Extra materiaal | ABS |
| Voedingsadapter/lader | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergroen |
| LED-indicator | Ja |
| Opbergkoffer | Ja |
| Status-LED-indicatoren | Ja |
| Aantal snelheidsinstellingen | 2 |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 1.5 mm |
| Type rotatie | In wijzerzin/tegenwijzerzin |
| Capaciteit oplaadbare batterij | 2 Ah |
| Gewicht inclusief accu | 1.6 kg |
| Ingangsfrequentie adapter | 50/60 Hz |
| Boordiameter zacht hout | 36 mm |
| Boordiameter staal | 13 mm |
| Boordiameter steen | 13 mm |
| Maximale spanwijdte boorhouder | 13 mm |
| Maximum nullasttoerental 1 | 450 r/min |
| Maximum nullasttoerental 2 | 1850 r/min |
| Maximaal koppel hard | 60 N·m |
| Maximaal koppel zacht | 26 N·m |
| Minimum nullasttoerental 1 | 0 r/min |
| Minimum nullasttoerental 2 | 0 r/min |
| Geluidsniveau (dBA) | 78 dB |
| Geluidsdrukonzekerheid K (dBA) | 3 dB |
| Type elektrische motor | DC-motor |
| Snelkoppelingen | Ja |
| Riemclip | Ja |
| Stijl van de kop | Snelspanboorkop |
| Zachte greep | Ja |
| Ergonomische greep | Ja |
| Acculader | Ja |
| LWA gegarandeerd geluidsniveau (dB) | 86 dB |
| Gewicht zonder accu | 1.2 kg |
| Minimaal instelbaar koppel | 0.7 N·m |
| Maximaal instelbaar koppel | 5.5 N·m |
| Trillingsemissiewaarde ah (boren in metaal) | 1.7 m/s² |
| Trillingsmeetonzekerheid K (boren in metaal) | 1.5 m/s² |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Metaal |