
De Collomix Mengstaaf Type DLX, met een diameter van 150 mm, is ontworpen voor precisie en efficiëntie bij mengtaken. De stevige Hexafix-verbinding zorgt voor een veilige bevestiging, wat de stabiliteit en prestaties verbetert.
Ideaal voor het mengen van verschillende materialen, deze mixer is perfect voor zware klussen met gips, cement en andere dikke substanties. Het DLX-ontwerp optimaliseert de mengsnelheid en homogenisatie, waardoor je elke keer weer consistente resultaten krijgt.
Gemaakt om lang mee te gaan, het roestvrijstalen ontwerp kan tegen ruwe omgevingen en is bestand tegen roesten. Met het Hexafix-systeem kun je snel dingen vastmaken en losmaken, waardoor je workflow sneller gaat en je productiviteit omhoog schiet.
| Merk | Collomix |
| Model | CODLX152HF |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 590 mm |
| Gewicht Product | 1600 g |
| Diameter eenheid | 150 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Aansluiting mixer | Hexafix® |
| Maximaal mengvolume | 65 kg |
| Minimaal mengvolume | 40 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 700 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 16 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 600 r/min |
| Model cementmenger | DLX 152 HF |
| Type rotatie | In wijzerzin |
| Materiaal | Metaal |