
Verander het gewone in iets buitengewoons met de compacte Magnetiseer Demagnetiseer in stijlvol zwart. Deze veelzijdige tool magnetiseert en demagnetiseert schroevendraaiers, bits en andere stalen gereedschappen moeiteloos.
Voordelen: Verbeter prestaties door gereedschap te magnetiseren voor een stevige schroefgrip en demagnetiseer ze daarna snel voor veilig elektronisch werk. Lichtgewicht en draagbaar, ideaal om in je gereedschapskist te bewaren.
Gebruiksaanwijzing: Steek het gereedschap gewoon in de "+"-sleuf om het te magnetiseren, of in de "-"-sleuf om het te demagnetiseren. Het is net zo eenvoudig als het opladen van een batterij, zodat je je taken nauwkeurig en veilig kunt voltooien.
| Merk | Toolland |
| Model | DEMAGN |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 50 mm |
| Hoogte van het product | 47 mm |
| Breedte van het product | 28 mm |
| Gewicht Product | 69 g |
| Benodigde batterij | Nee |
| Aantal stuks | 1 |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Magnetisch en niet-magnetisch |
| Magnetiseren/demagnetiseren | Demagnetiseren,Magnetiseren |
| Materiaal | ABS |