
De digitale mini lichtmeter transformeert moeiteloos je lichtmetingen met precisie en nauwkeurigheid.
Deze compacte tool presteert geweldig bij weinig licht, zodat je foto's of projecten perfect verlicht zijn. Of je nu een studio-opstelling aan het kalibreren bent of adembenemende landschappen vastlegt, het gemakkelijk af te lezen display en de intuïtieve interface maken het gebruik super gemakkelijk.
Geniet van de voordelen van real-time feedback en geavanceerde lichtgevoeligheidsinstellingen. De duurzaamheid in combinatie met een lichtgewicht ontwerp maakt het ideaal voor snelle opstellingen en veldwerk.
| Merk | Velleman |
| Model | DEM300 |
| Batterij IEC grootte | 6F22 |
| Primaire kleuren | Blauw,Zwart |
| Diepte van het product | 3.8 cm |
| Hoogte van het product | 17.1 cm |
| Breedte van het product | 5.5 cm |
| Gewicht Product | 161 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Type display | lcd |
| Accuspanning | 9 V |
| Samenstelling batterij | Zink-koolstof (ZnC) |
| Benodigde batterij | Ja |
| Automatische uitschakeltijd | 15 m |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -10 °C |
| Maximale vochtigheid | 90 % |
| Minimale vochtigheid | 10 % |
| Meetspecificaties | Meetbereik: 0 lux - 200000 lux / 0 Fc - 20000 Fc (meetherhaalbaarheid) |
| Maximale lichtgevoeligheid | 200000 lx |
| Minimale lichtgevoeligheid | 0 lx |
| LCD-scherm | Ja |
| Aantal batterijen |