
De Druksproeier, 1L, verandert moeiteloos je vloeibare toepassingen met precisie en gemak. Z'n ergonomische ontwerp zorgt voor comfortabel gebruik, ook als je 'm lang gebruikt, en de stevige constructie garandeert dat 'ie lekker lang meegaat.
Ervaar naadloze veelzijdigheid—of je nu planten benevelt, oppervlakken schoonmaakt of zelfs doe-het-zelf projecten aanpakt. De verstelbare sproeikop biedt aanpasbare sproeipatronen, van een zachte nevel tot een geconcentreerde straal. Met een capaciteit van één liter heb je genoeg ruimte voor vloeistoffen, waardoor je minder vaak hoeft bij te vullen.
Ontworpen voor efficiëntie, deze sproeier is een essentieel hulpmiddel voor elke vloeistofverspreidingstaak en verhoogt de productiviteit met minimale inspanning. Het gemakkelijk te gebruiken trekkerontwerp zorgt voor een continue stroom zonder vermoeide handen, waardoor je taken eenvoudiger en effectiever worden.
| Merk | Toolland |
| Model | DT10010N |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 11.5 cm |
| Hoogte van het product | 29 cm |
| Breedte van het product | 18.5 cm |
| Gewicht Product | 260 g |
| Met handgrepen | Ja |
| Inhoud volume | 1 l |
| Verstelbaar mondstuk | Ja |
| Uitloop | Nee |
| Nozzle materiaal | Messing |
| Automatisch drukventiel | Nee |
| Niveau-indicator | Ja |
| Drukpompsysteem | Ja |
| Met draagriem | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |