
Bescherm je barbecue met deze duurzame hoes van 165 x 63 x 90 cm. Gemaakt van waterdicht en UV-bestendig materiaal, zodat je grill veilig blijft tegen de elementen.
Ontworpen voor makkelijk gebruik, zorgen de verstelbare banden van de hoes voor een stevige pasvorm, zodat de hoes goed blijft zitten bij winderig weer. Zijventilatie voorkomt vochtophoping en zo voorkom je roest en corrosie.
Houd je barbecue het hele jaar door in topconditie, klaar voor zonnige dagen, familiebijeenkomsten en weekendbarbecues. Dit is de perfecte metgezel om de levensduur van je barbecuespullen te verlengen.
| Merk | Toolland |
| Model | PM2017 |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 90 cm |
| Hoogte van het product | 63 cm |
| Breedte van het product | 165 cm |
| Gewicht Product | 500 g |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Nee |
| Gespbevestiging | Nee |
| Ventilatiesysteem | Nee |
| Pantone kleur | 560 C |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |
| Waterbestendig | Nee |