
De EGAMASTER RATELARM is een veelzijdige ratel ontworpen voor gebruik met draadsnijplaten van 1/4" tot 1 1/4".
Met een stevige constructie van 1,55 kg levert het betrouwbare prestaties voor zowel lichte als zware klussen. De ergonomische handgreep zorgt voor een comfortabele grip, waardoor vermoeidheid van de hand wordt verminderd bij langdurig gebruik.
Deze ratel heeft een nauwkeurig mechanisme dat zorgt voor soepele bediening, zelfs in krappe ruimtes, waardoor het ideaal is voor schroeftaken wanneer precisie en gemak belangrijk zijn.
| Merk | EgaMaster |
| Model | MS161500 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Zwart |
| Hoogte van het product | 250 mm |
| Gewicht Product | 1550 g |
| Aantal stuks | 1 |
| Sleutel/sleutel type | Momentsleutel |
| Maximale bekopening | 1.25 in |
| Minimale bekopening inch | 1 in |
| Materiaal | Staal |