
Handschoen voor lichte klussen, goede grip - maat 7/M. Een lichte, elastische handschoen zonder pluizen, die vervorming weerstaat en langer zijn vorm behoudt.
Optimale en duurzame grip zelfs bij gladde oppervlakken. De ademende achterkant van de hand helpt om minder te zweten. Vet is makkelijk van het oppervlak af te halen.
Minimale kans op allergieën en ontworpen om makkelijk in te bewegen en lang te dragen. Geen irritante naden die tegen je huid aan komen. Kleuren die minder snel vies worden.
| Merk | Showa |
| Model | SSH380M |
| Dikte | 1.5 mm |
| Primaire kleuren | Zwart,Blauw |
| Diepte van het product | 2 cm |
| Hoogte van het product | 30 cm |
| Breedte van het product | 15 cm |
| Gewicht Product | 39 g |
| Extra materiaal | Nylon |
| Afwerking | Schuim met reliëf |
| Type coating | Microporeus nitril |
| Maattabel | 7/m |
| Anatomische vorm | Ja |
| Lengte handschoen | 240 mm |
| Gebreid materiaal | Nylon |
| Type handschoen | Licht werk |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Gecoate handpalm | Ja |
| Volledig gecoat | Nee |
| Geschulpte rand | Nee |
| Naadloos gebreid | Ja |
| Type manchet | Elastische rand |
| Materiaal | Nitril |