
Deze industriële voeding voor op een DIN-rail heeft een enkele uitgang met een vermogen van 15 W en een spanning van 24 V bij 0.63 A. Het apparaat is ontworpen door Mornsun, een topfabrikant die al sinds 1998 hoogwaardige industriële oplossingen maakt.
Met zijn energiezuinige ontwerp is deze voeding een betaalbare keuze voor standaard DIN-rail montage. Het biedt een geweldige stabiliteit en hoge betrouwbaarheid, wat super belangrijk is voor industriële toepassingen.
Dit product voldoet aan de internationale IEC62368-normen voor elektromagnetische compatibiliteit (EMC). Ook voldoet het aan verschillende veiligheidsstandaarden, zoals IEC/EN61000-4, CISPR32/EN55032, UL62368, EN62368, IEC/EN61010, IEC/EN61558 en IEC60335, wat de veelzijdigheid en veiligheid benadrukt.
| Merk | Mornsun |
| Model | LI15-20B24PR2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 58 mm |
| Hoogte van het product | 90 mm |
| Breedte van het product | 17.5 mm |
| Gewicht Product | 60 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | DIN-rail |
| Minimale ingangsspanning VAC | 85 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Nominale uitgangsstroom | 0.63 A |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Ingangsspanning VDC 1 | 120 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 370 V |
| Uitgangsvermogen | 15.2 W |
| Ingangsstroom bij 115 VAC | 0.5 A |
| Ingangsstroom bij 230 VAC | 0.25 A |
| Maximale ingangsfrequentie | 63 Hz |
| Minimale ingangsfrequentie | 47 Hz |
| Serie voedingen | LI |
| Uitgangsspanning VDC | 24 V |
| Materiaal | ABS, hittebestendig (UL94V-0) |