
Ervaar robuust stroombeheer met deze 30 W Mornsun industriële DIN-rail voeding. Met een enkele output van 12 V en 2 A, zorgt het voor betrouwbare energielevering voor jouw werkzaamheden. Dit apparaat belichaamt efficiëntie en integreert moeiteloos op standaard DIN-rails, wat de eenvoudige installatie benadrukt.
Het ontwerp voldoet aan strenge internationale normen die zorgen voor veiligheid en elektromagnetische compatibiliteit. Met de IEC62368-certificeringen is het een toppunt van kwaliteitsborging en voldoet het aan of overtreft het de criteria die zijn vastgesteld door IEC/EN61000-4, CISPR32/EN55032, UL62368, EN62368, IEC/EN61010, IEC/EN61558 en IEC60335.
Elk onderdeel is ontworpen voor duurzaamheid, waarbij geavanceerde technologie wordt gecombineerd met kostenbesparingen om optimale operationele stabiliteit te behouden. Of het nu in complexe fabrieksomgevingen of gestroomlijnde industriële omgevingen is, deze voeding levert altijd sterke prestaties, wat de erfenis van Mornsun's technische uitmuntendheid sinds 1998 illustreert.
| Merk | Mornsun |
| Model | LI30-20B12PR2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 58 mm |
| Hoogte van het product | 92.66 mm |
| Breedte van het product | 35 mm |
| Gewicht Product | 115 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | DIN-rail |
| Minimale ingangsspanning VAC | 85 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Nominale uitgangsstroom | 2 A |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Ingangsspanning VDC 1 | 120 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 370 V |
| Uitgangsvermogen | 24 W |
| Ingangsstroom bij 115 VAC | 0.9 A |
| Ingangsstroom bij 230 VAC | 0.5 A |
| Maximale ingangsfrequentie | 63 Hz |
| Minimale ingangsfrequentie | 47 Hz |
| Serie voedingen | LI |
| Uitgangsspanning VDC | 12 V |
| Materiaal | ABS, hittebestendig (UL94V-0) |