
De Jung Voeger uit Hamburg brengt precisie naar je projecten met zijn roestvrijstalen ontwerp van 12 mm en een gewicht van slechts 75 g. De semi-professionele structuur zorgt voor duurzaamheid en gebruiksgemak, wat het perfect maakt voor allerlei taken.
Ervaar soepele werking en verbeterde controle, ideaal voor taken die nauwkeurige aandacht vereisen. Het lichte ontwerp maakt langdurig gebruik mogelijk zonder vermoeid te raken, en combineert functionaliteit en comfort in één robuust gereedschap.
| Merk | Jung Henkelmann |
| Model | HE244012 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 170 mm |
| Breedte van het product | 12 mm |
| Gewicht Product | 75 g |
| Vorm | Recht |
| Gebruikersniveau | Semi-pro |
| Materiaal handvat(ten) | Hout |
| Truweel type | Voeger |
| Materiaal | Roestvrij staal |