
De Jute tuinzak set biedt een stevige oplossing voor het verzamelen van tuinafval met een totale capaciteit van 175 liter verdeeld over drie duurzame zakken.
Gemaakt van milieuvriendelijke jute, is elke tas ontworpen voor duurzaamheid en een lange levensduur. Met verstevigde stiksels en stevige handvatten wordt het vervoeren van zware ladingen bladeren, grasresten of snoeiafval een eitje.
De natuurlijke ademende eigenschappen van het jute materiaal helpen geuren te verminderen en schimmelvorming te voorkomen, waardoor je tuin schoner blijft. Gemakkelijk stapelen en opbergen als je ze niet gebruikt, zodat je ruimte bespaart en efficiënt blijft tijdens het tuinieren.
| Merk | Toolland |
| Model | PM2014 |
| Primaire kleuren | Bruin |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 58 cm |
| Hoogte van het product | 66 cm |
| Breedte van het product | 58 cm |
| Gewicht Product | 574 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Inhoud volume | 175 l |
| Diameter eenheid | 58 cm |
| Opvouwbaar | Ja |
| Met bindkoord | Ja |
| Materiaal | Jute |