
Verbeter je digitale projecten met de LCD 16 x 2 BOTTOM VIEW REFLECTIEF, dat uitmuntende helderheid en een strak design heeft.
Dit display biedt een duidelijk 16-tekens bij 2-regel interface, waardoor je tekst en data levendig worden weergegeven. De reflectieve technologie vermindert schittering en verbetert de zichtbaarheid, zelfs bij uitdagende lichtomstandigheden.
Ideaal voor integratie in elektronische apparaten, het verbindt moeiteloos met microcontrollers of processors voor een eenvoudige setup. Gebruik het in alles, van keukenapparaten tot complexe robotica, waar een gedetailleerd display belangrijk is.
| Merk | XIAMEN OCULAR LCD DEVICES |
| Model | LCD1602LC |
| Achtergrondverlichting | neen |
| LCD type + kleur | TN grijs |
| Voeding (Vdd-Vss) | -0.3 ~ 5.5V |
| Ingangsspanning (Vi) | -0.3 ~ Vdd |
| Ingangsspanning (Vdd) | 4.7 ~ 5.5V (bij +5V) / 2.7 ~ 5.3V (bij +3.3V) |
| Voedingsstroom (Idd) | 1.5mA typ. (bij Vdd = 5V) |
| Aanbevolen stuurspanning voor LCD (Vdd-V0) | 4.3 ~ 4.7V (bij 25°) |
| Doorlaatspanning van LED (Vf) | 4.2V typ. (bij 25°C) |
| Doorlaatstroom van LED (If) | 120mA (bij 25°C) |
| Afmetingen module | 80.0 x 36.0mm |
| Schermgrootte | 64.0 x 13.8mm |
| Grootte van de dots | 0.55 x 0.50mm |
| Karaktergrootte | 2.95 x 4.35mm |
| GND | 1 (Vss) |
| +5V | 2 (Vdd) |
| Contrast adjustment | 3 (V0) |
| H/L register select signal | 4 (RS) |
| H/L read/write signal | 5 (R/W) |
| H/L enable signal | 6 (E) |
| H/L data bus lines | 7 ~ 14 (DB0 ~ DB7) |
| +4.2V for BKL | 15 (A) |
| Power supply for BKL (0V) | 16 (K) |