
De LED-lamp 5V geel met chromen behuizing geeft een levendige gele gloed, perfect voor allerlei verlichtingsbehoeften. Met zijn strakke chromen behuizing straalt het moderne elegantie uit terwijl het efficiënte verlichting biedt. Door het compacte ontwerp past hij moeiteloos in kleine ruimtes en creëert hij een gezellige sfeer.
Deze lamp is stevig gebouwd, waardoor hij lang meegaat en een betrouwbare keuze is voor elke omgeving. De energiezuinige LED-technologie minimaliseert het stroomverbruik, wat resulteert in kostenbesparing zonder in te boeten aan helderheid.
Met een eenvoudige plug-and-play installatie is het geschikt voor zowel vaste als draagbare toepassingen. Verlicht elke hoek met zijn veelzijdige en opvallende gele tint.
| Merk | Seder |
| Model | 5VCY |
| Kabellengte | 15 cm |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Wit,Grijs |
| Diepte van het product | 25.5 mm |
| Gewicht Product | 3 g |
| Type lamp | led |
| Ingangsspanning VDC | 5 V |
| Diameter eenheid | 10 mm |
| Type montage | Bevestiging met moer |
| Extra materiaal | Chroom |
| Kleur van LED's | Geel |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Type connectie | Lood |
| Knipperende led | Nee |
| Diameter montagegat (mm) | 8 mm |
| Materiaal | ABS |
| Waterbestendig | Nee |