
De Metrische IP68 kabelwartel zorgt moeiteloos voor de beveiliging van je kabels onder de zwaarste omstandigheden. Ontworpen voor kabeldiameters van 13 tot 18mm, biedt hij ongeëvenaarde bescherming tegen water, stof en vuil.
Met zijn nauwkeurige schroefdraad en stevige afdichting is het net zo betrouwbaar als de romp van een onderzeeër in diepe wateren. Het robuuste ontwerp van deze kabelwartel zorgt voor een langdurige duurzaamheid in industriële en buitensituaties.
Ideaal voor het behouden van integriteit in zowel ondergedompelde als hoog-vibratie omgevingen, bespaart de no-nonsense installatie tijd en zorgt elke keer voor een perfecte pasvorm. Een onmisbare toevoeging voor elke situatie die vraagt om waterdichte kabelbeheer.
| Merk | Velleman |
| Model | CGMG25 |
| Temperatuurbereik | -40°C ~ +100°C |
| A | 36 mm |
| Gamma | Ø13 ~ 1 8mm |
| D1 | M25 x 1.5 mm |
| D2 | 21 mm |
| L1 | 15 mm |
| L2 | 24.5 mm |
| Norm | IEC698 |
| Bescherming | water- en stofdicht volgens IP68 |
| Materiaal | nylon - 66, UL-94v2, zwart |