
De METRISCHE IP68 KABELWARTEL zorgt voor uitstekende bescherming van kabels en is geschikt voor diameters van 4,6 tot 7,6 mm met precisie.
Dit stevige onderdeel heeft een IP68-rating en belooft volledig bestand te zijn tegen stof en langdurige onderdompeling in water, net zoals een onderzeeër onder de oceaan.
Met een onberispelijke duurzaamheid in extreme omstandigheden is deze kabeldoorvoer perfect voor elektrische buitentoepassingen en industriële projecten.
Het eenvoudige installatieproces verhoogt de efficiëntie, terwijl het stevige ontwerp voortdurende betrouwbaarheid en prestaties ondersteunt.
| Merk | Velleman |
| Model | CGMG12 |
| Temperatuurbereik | -40°C ~ +100°C |
| A | 19 mm |
| Gamma | Ø 4.6 ~ 7.6 mm |
| D1 | M12 x 1.5 mm |
| D2 | 8.3 mm |
| L1 | 8.5 mm |
| L2 | 16 mm |
| Norm | IEC698 |
| Bescherming | water- en stofdicht volgens IP68 |
| Materiaal | nylon - 66, UL-94v2, zwart |