
In de voortdurend vernieuwende entertainmentindustrie zijn sterke connecties superbelangrijk voor buitengebruik. Het Neutrik 3-polig XLR-chassisdeel zorgt voor betrouwbaarheid in de meest uitdagende omgevingen, van PA-systemen tot verlichtingsinstallaties.
Ontworpen voor extreme omstandigheden biedt de True Outdoor Protection (TOP) productlijn weerstand tegen stof, water en UV-straling. Dit vrouwelijke chassisdeel heeft IP65 waterdichtheid als het aangesloten is, waardoor het geschikt is voor allerlei buitengebruik en evenementen.
Met vergulde contacten voor de beste signaaloverdracht zorgt deze connector voor topprestaties. Deze perfecte oplossing maakt je buiteninstallaties stabieler en duurzamer, wat voor weer het ook is.
| Merk | Neutrik |
| Model | NC3FDXTOP |
| Montage | voorkant |
| Type | vrouwelijk |
| Diëlektrische sterkte | 1.5 kVdc |
| Behuizing | polyamide (PA 6.6 30 % GR) |
| Temperatuurbereik | -30 °C tot +80 °C |
| Bedrading | soldeercontacten |
| Isolatieweerstand | > 10 GO (initial) |
| Contacten | legering (CuZn39Pb3) |
| Contactweerstand | d 5 mO |
| Nom. spanning | < 50 V |
| Ontvlambaarheid | UL94 V-0 |
| Nominale stroom per contact | 16 A |
| Omhulsel contacten | 0.2 µm Au over 2 µm Ni |
| Beschermingsklasse | IP65, UL50E |
| Capaciteit tussen contacten | 4 pF |
| Steekkracht | 220 N |
| Ontkoppelkracht | 20 N |
| Vergrendeling (mechanisch) | latch-lock-systeem |
| Chassis | D-type |
| Koppeling | polyamide (PA 6.6 30 % GR) |
| Vergrendeling (materiaal) | roestvrij staal |
| Pakking | TPE |
| In overeenstemming met | IEC 61076-2-103 |
| Soldeerbaarheid | conform IEC 68-2-20 |
| Aansluiting | XLR |
| Levensduur | h |