
Verander een standaard RJ45-connector in een robuuste, vergrendelbare verbinding met de Neutrik etherCON zwart kabelbehuizing met tule en trekontlasting. Deze duurzame behuizing heeft een zwart verchroomde schaal, tule en laars voor extra bescherming.
Uitgerust met twee kabelbeschermingselementen, kan het kabels met een diameter tot 8 mm accommoderen. Deze connectorhouder is ideaal voor veeleisende omgevingen en biedt een veilige en betrouwbare prestatie, zelfs in zware omstandigheden.
Let op: Dit product bevat geen RJ45-stekker en is niet compatibel met CAT6-chassisverbindingen NE8FDY-C6 of NE8FDY-C6-B.
| Merk | Neutrik |
| Model | NE8MX-B |
| Primaire kleuren | Zwart,Geel |
| Diepte van het product | 1.7 cm |
| Hoogte van het product | 17 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 27 g |
| Extra materiaal | Zinkspuitgietwerk (ZnAl4Cu1),Zwarte chroom,Polyacetaal (POM) |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -30 °C |
| Kabelinvoer | Kabel O.D.: max. 8 mm |
| Invoegkracht | 20 N |
| Materiaal | Polyamide (PA 6) |