
De NITTO isolatietape, in een strakke grijze uitvoering, is 19mm breed en heeft een lengte van 10 meter. Het is ontworpen voor stevige elektrische isolatie en biedt betrouwbare bescherming tegen vocht en slijtage.
Met uitzonderlijke kleefkracht hecht deze tape moeiteloos aan verschillende oppervlakken, wat 'm ideaal maakt voor elektrische reparaties, kabelboomwikkeling en kabelbeheer. Hij werkt effectief bij verschillende temperaturen en biedt flexibiliteit voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Denk erover als een strak passende bescherming voor je elektrische onderdelen, die je gemoedsrust geeft bij elk gebruik. De veerkracht ervan zorgt voor duurzaamheid onder druk, vergelijkbaar met de kracht en betrouwbaarheid van goed vervaardigde veiligheidsuitrusting.
| Merk | Nitto |
| Model | 1040N-GPC |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 19 mm |
| Gewicht Product | 50 g |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Hechtingskracht aan drager | 2.67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieband | 0.2 mm |
| Type tape | Isolatietape |
| Tekstgebied volumeweerstand | 1.3 × 1014 Ohm/cm |
| Verlenging | 193 % |
| Aantal stuks | 1 |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |