
Verander je opslagruimte met de OPBERGREK. Met een afmeting van 70 x 30 x 175,5 cm biedt deze stellingkast een strak maar stevig design, perfect voor elke kamer.
De compacte afmetingen maken het ideaal voor kleine hoekjes of kleine appartementen. De duurzame materialen zorgen ervoor dat je er lang plezier van hebt, terwijl de verstelbare planken je de mogelijkheid geven om alles op jouw manier in te richten.
Sla moeiteloos boeken op, toon dierbare verzamelobjecten of houd je keukenbenodigdheden netjes. Zie het als de ruggengraat van elke kamer, die alles samenhoudt met flair en stijl.
| Merk | ArtPlast |
| Model | MP58N |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 30 cm |
| Hoogte van het product | 175.5 cm |
| Breedte van het product | 70 cm |
| Gewicht Product | 5750 g |
| Montage vereist | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Type montage | Staand |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Type opslag | Rek |
| Aantal schappen | 5 |
| Eindkappen | Ja |
| Hoogte tussen de schappen | 38 cm |
| Capaciteit per schap | 20 kg |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |