
De Open-Chassis Transformer heeft een stevige capaciteit van 24 VA en is ontworpen om twee 12 V~ uitgangen te leveren met elk een maximum van 1000 mA. Dit veelzijdige onderdeel is perfect voor het voeden van kleine elektronica of verlichtingsprojecten, en zorgt voor een betrouwbare en efficiënte werking, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
Met blootliggende aansluitingen voor gemakkelijke integratie en installatie maakt het open chassisontwerp van de transformator snelle verbindingen en aanpassingen mogelijk. Door het compacte formaat is hij geschikt voor kleine ruimtes, terwijl de stevige constructie zorgt voor een lange levensduur en bestendigheid.
Of het nu gaat om het stabiliseren van de uitgangsstroom in testomgevingen voor apparaten of het omzetten van netspanning voor gevoelige apparatuur, deze transformator is een cruciaal onderdeel. De betrouwbare prestaties vormen de basis voor toepassingen die een stabiele en aanpasbare stroomvoorziening nodig hebben, zonder concessies.
| Merk | Velleman |
| Model | 212024C |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 47 mm |
| Hoogte van het product | 42 mm |
| Breedte van het product | 50 mm |
| Gewicht Product | 135 g |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Schroef |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Ingangsspanning VAC | 230 V |
| Maximale omgevingstemperatuur | 50 °C |
| Aantal uitgangspunten | 2 |
| Waarde maximale uitgangsstroom | 1000 mA |
| Vermogen VA | 24 VA |
| Uitgangsspanning VAC | 24 V |
| Materiaal | Metaal |
| Type transformator | Open frame |