
Perfect om pakketten stevig dicht te plakken, deze set verpakkingstape bevat zes rollen transparante tape, elk met een breedte van 50 mm en een lengte van 66 m. Dankzij de sterke lijmkracht blijven je pakketten goed dichtzitten tijdens het transport.
De transparantie zorgt ervoor dat dozen er netjes uitzien, waardoor het ideaal is voor zowel persoonlijk als zakelijk gebruik. Of je nu aan het verhuizen, opslaan of verzenden bent, deze tape biedt betrouwbare prestaties.
Ontworpen om in standaard tape dispensers te passen, waardoor het makkelijk aan te brengen is en tijd en moeite bespaart. Het stevige materiaal is scheurvrij, wat zorgt voor een probleemloze afdichtingservaring.
| Merk | HPX |
| Model | HPXVT5066P |
| Primaire kleuren | transparant |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Gewicht Product | 198 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Type tape | Verpakkingstape |
| Lengte tape | 66 m |
| Dikte band | 0.06 mm |
| Zelfklevend materiaal | Acryl |
| Treksterkte tape | 6 N/mm |
| Kleefkracht | 0.24 N/mm |
| Klevend | Ja |
| Materiaal tape | Polypropyleen |
| Aantal rollen | 6 |
| Materiaal | Polypropyleen |