
PLA is een sterk, gebruiksvriendelijk en hoogwaardig PLA-filament, perfect voor 3D-printen. Het filament is een beetje aangepast, waardoor het de typische eigenschappen van PLA behoudt, maar nog sterker en minder breekbaar is. Door de lage krimpfactor zal PLA na afkoeling niet vervormen. Polymelkzuur is een biologisch afbreekbaar plastic dat gemaakt is van hernieuwbare natuurlijke bronnen en een van de meest populaire materialen voor 3D-printen.
| Merk | Velleman |
| Model | PLA175R07 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 5.5 cm |
| Gewicht Product | 750 g |
| Diameter eenheid | 20 cm |
| Aantal stuks | 1 |
| Slagkracht per vierkante meter | 7.5 kJ |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Maximale printtemperatuur | 210 °C |
| Minimale printtemperatuur | 180 °C |
| Soortelijk gewicht | 1.24 g/cm³ |
| Haspel | Ja |
| Diameter draad | 1.75 mm |
| Materiaal | Polymelkzuur (PLA) |
| Type draad | PLA |