
Deze SCHROEFKLEM heeft een 2-polige connector met een precieze steek van 7,5 mm, wat zorgt voor betrouwbare en veilige verbindingen in verschillende elektrische toepassingen. Het robuuste ontwerp garandeert duurzaamheid onder hoge druk.
De gemakkelijk aan te draaien schroeven zorgen voor een stevige grip, waardoor onbedoelde los koppelingen in gevoelige elektronische installaties worden voorkomen. Compatibel met meerdere bedradingsnormen is dit veelzijdige onderdeel perfect voor zowel prototypen als permanente installaties.
| Merk | Velleman |
| Model | SCREWL02 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 9 mm |
| Hoogte van het product | 13 mm |
| Breedte van het product | 15 mm |
| Gewicht Product | 2.65 g |
| Stapelbaar | Ja |
| Vorm | Vierkant |
| Type montage | Printplaat,Through hole |
| Extra materiaal | Messing,Staal,Roestvrij staal,PBT (polybutyleentereftalaat) |
| Aantal Contacten | 2 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 120 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -30 °C |
| Diameter geleider | 1 mm |
| Type connectie | Schroefaansluiting |
| Diameter montagegat (mm) | 1.5 mm |
| Contact materiaal | Vertind messing |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Maximale draadgrootte AWG | 22 AWG |
| Minimale draadgrootte AWG | 14 AWG |
| Diëlektrische sterkte spanningswaarde VAC | 500 V |
| Vorm connector | Recht |
| Draadmaat | 2,5 mm² |
| Maximale stroom per weg | 17.5 A |
| Spanning VAC per weg | 300 V |
| Isolatieweerstandsspanning (VAC per min) | 2000 V |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Thermoplastisch |