
Til je verlichtingsopstelling naar een hoger niveau met deze strakke witte design lamphouder, perfect gecombineerd met een robuuste textielkabel.
Ontworpen voor eenvoudige installatie, voegt het zowel stijl als functionaliteit toe aan elke ruimte, of het nu in een caféhoek hangt of boven een eettafel straalt.
Kenmerken zijn onder andere hittebestendig materiaal voor de veiligheid en een kabel van 2 meter die flexibiliteit biedt bij het plaatsen, vergelijkbaar met kunstzinnige penseelstreken in een zacht meesterwerk van interieurontwerp.
| Merk | Vellight |
| Model | LAMPH01W |
| Kabellengte | 1.4 m |
| Primaire kleuren | Wit |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Extra materiaal | Stof/textiel |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type fitting | E27 |
| Maximaal vermogensverbruik | 60 W |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse II |
| Hoogte plafondrozet | 32 mm |
| Hoogte stopcontact | 100 mm |
| Lamp inbegrepen | Nee |
| Diameter plafondrozet | 85 mm |
| Socket diameter krokodillenklem | 44 mm |
| Luchterklem | Ja |
| Materiaal | Siliconenrubber |