
Thermische krimpkous 2 mm - rood komt in een set van 50 stuks. Het is superhandig om mee te werken als je elektrische kabels wilt verbinden of als isolatie bij gesoldeerde punten van bijvoorbeeld weerstanden en condensatoren. Het zorgt ervoor dat je kabels netjes gemarkeerd en beschermd zijn. En als je metalen staven of buizen hebt, biedt het ook nog eens bescherming tegen corrosie.
Wordt gebruikt voor het verbinden van glasvezelkabels en biedt ook bescherming voor antennes. De waterdichte krimpkousen zijn halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend, waardoor ze perfect zijn voor gebruik in afgesloten ruimtes waar zo'n omgeving vereist is.
Vrij van schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Geschikt voor veilig gebruik in dingen zoals metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Voldoet aan de UL 600V, F-markering standaard.
| Merk | Velleman |
| Model | STB24R |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Gewicht Product | 130 g |
| Diameter eenheid | 2.4 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |