
Thermische krimpkous 2:1 - 2,5 mm - zwart - 15 m is een superhandige oplossing voor het verbinden en isoleren van elektrische kabels. Het zorgt niet alleen voor een veilige afwerking van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren, maar het biedt ook markering en bescherming voor kabels.
Met een top krimpverhouding van 50% zijn deze krimpkousen perfect om metalen staven of buizen te beschermen tegen roest en voor het beschermen van antennes. Door de dunne wanden en flexibiliteit zijn ze super makkelijk te gebruiken, zelfs in kleine ruimtes.
De polyolefine-buis, met zijn gladde buitenkant, biedt geweldige treksterkte, terwijl de brandvertragende eigenschap en beperkte waterabsorptie extra veiligheid en duurzaamheid geven. Deze waterdichte krimpkousen zijn ook top voor het verbinden van glasvezelkabels.
| Merk | Velleman |
| Model | ST25BK-BX |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 17 cm |
| Gewicht Product | 181 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Brandbaarheid | UL 94 HB |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Krimpverhouding | 2.1 |
| Lengte krimpkous | 15 m |
| Nominale diameter voor krimpen | 2 mm |
| Materiaal | Polyolefin |