
Thermische krimpkous 2:1 - 3,5 mm - zwart - 15 m - doos biedt betrouwbare bescherming voor elektrische toepassingen, met een veelzijdigheid die handig is bij het verbinden van elektrische kabels, isoleren van gesoldeerde punten en markeren van kabels.
De buis beschermt metalen onderdelen tegen roest en biedt ook bescherming voor antennes en glasvezelkabelverbindingen. Door de dunne wand en flexibiliteit is de krimpkous makkelijk te gebruiken, zelfs op plekken die lastig te bereiken zijn.
De krimpkous is gemaakt van polyolefine en heeft een gladde buitenkant, dus hij is supersterk. Met een krimpverhouding tot wel 50% kun je 'm makkelijk aanpassen aan verschillende maten. Plus, doordat 'ie brandvertragend is en weinig water opneemt, is 'ie ook nog eens superveilig.
| Merk | Velleman |
| Model | ST35BK-BX |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 17 cm |
| Gewicht Product | 196 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Brandbaarheid | UL 94 HB |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Krimpverhouding | 2.1 |
| Lengte krimpkous | 15 m |
| Nominale diameter voor krimpen | 3 mm |
| Materiaal | Polyolefin |