
Thermische krimpkous 3 mm - rood - 50 stuks biedt allerlei handige oplossingen voor problemen met elektrische verbindingen. Je kunt ze gebruiken om gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren te isoleren, en om elektrische kabels te markeren en te beschermen.
De waterdichte krimpkousen zijn perfect voor glasvezelverbindingen en beschermen tegen roest van metalen staven of buizen. Ze verlengen de levensduur van antennes door supergoede bescherming te bieden.
Deze flexibele en vlamvertragende producten zijn halogeenvrij en bevatten geen schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Perfect voor gebruik in afgesloten ruimtes waar een veilige en vlamvertragende omgeving nodig is, zoals in metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Ze voldoen aan de UL 600V, F-markering eisen.
| Merk | Velleman |
| Model | STB32R |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Gewicht Product | 230 g |
| Diameter eenheid | 3,20 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |