
Deze Toolland gereedschapstas van 50 x 24 x 33 cm is een superhandige manier om je gereedschap te organiseren en mee te nemen. Met 18 vakken kun je al je tools makkelijk netjes houden.
Het stevige metalen handvat maakt het super makkelijk om te dragen, zelfs als hij gloeiend vol zit. Het slimme design met een harde plastic onderkant zorgt ervoor dat je tas netjes recht blijft staan, wat er ook voor zorgt dat je tas langer meegaat.
Perfect voor het veilig en overzichtelijk opbergen van je gereedschap, of je nu in de werkplaats bent of onderweg naar de volgende klus.
| Merk | Toolland |
| Model | FI65 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 23 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 50 cm |
| Gewicht Product | 1705 g |
| Type sluiting | Geen |
| Riemlus | Ja |
| Aantal zakken | 10 |
| Materiaal | Nylon |