
Vervoer meubels en zware spullen moeiteloos met deze veelzijdige rechthoekige meubelroller van Toolland, met een afmeting van 760 x 460 mm. Het heeft een stevig houten platform en kan makkelijk ladingen tot 400 kg aan.
Het met vilt beklede oppervlak zorgt ervoor dat je spullen tijdens het verplaatsen beschermd zijn tegen krassen en slijtage. Met vier zwenkwieltjes is de dolly super wendbaar, waardoor je makkelijk kan draaien en verplaatsen, zelfs in kleine ruimtes.
| Merk | Toolland |
| Model | QT408 |
| Primaire kleuren | Bruin |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 46 cm |
| Hoogte van het product | 13 cm |
| Breedte van het product | 76 cm |
| Gewicht Product | 4950 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Extra materiaal | Populier,Vilt |
| Maximale belasting | 400 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Hout |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Rem inbegrepen | Nee |
| Slip vast | Ja |
| Type wielen | Zwenkbaar |
| Aantal wielen | 4 |
| Diameter wielen | 7 cm |
| Materiaal | Hout |