
Maak kennis met de beste vriend van je tuin: de Tuinafvalzak met een royale inhoud van 190 liter. Dankzij zijn stevige constructie kan hij moeiteloos het zwaarste tuinafval aan, waardoor je altijd een betrouwbare partner hebt bij het opruimen van je buitenruimtes.
Deze lichte maar stevige tas is gemaakt van scheurvast materiaal, waardoor het makkelijk is om bladeren, takken en grasresten te vervoeren. Het ontwerp heeft handige handvatten waardoor je 'm eenvoudig kunt dragen, zelfs als 'ie helemaal vol zit.
Ideaal voor zowel kleine als grote tuinklussen, de scheurbestendige stof past zich moeiteloos aan verschillende soorten tuinafval aan, waardoor opruimen super makkelijk wordt. Geniet van een opgeruimde en perfecte tuin met de Tuinafvalzak.
| Merk | Toolland |
| Model | PM2004 |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 69 cm |
| Hoogte van het product | 40 cm |
| Breedte van het product | 69 cm |
| Gewicht Product | 165 g |
| Met handgrepen | Ja |
| Inhoud volume | 190 l |
| Diameter eenheid | 69 cm |
| Opvouwbaar | Ja |
| Met bindkoord | Nee |
| Materiaal | Polyester |