
Deze hoogwaardige TULPVORMIGE IC VOET biedt optimale prestaties dankzij het enkel rij ontwerp en 36 contacten, geschikt voor nauwkeurige elektronische projecten.
De standaard pitch van 2,54 mm zorgt ervoor dat het compatibel is met een breed scala aan elektronische componenten. Ideaal voor breadboard taken en aangepaste PCB-ontwerpen, het maakt het makkelijk om IC's in te steken en eruit te halen zonder veel risico op verbogen pinnetjes.
Een betrouwbare keuze voor efficiënt prototyping, de stevige constructie zorgt voor langdurige duurzaamheid en behoudt uitstekende elektrische geleiding.
| Merk | Velleman |
| Model | PHT36 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 91.5 mm |
| Hoogte van het product | 7.43 mm |
| Breedte van het product | 2.54 mm |
| Gewicht Product | 2.2 g |
| Type montage | Through hole |
| Aantal Contacten | 36 |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 1 A |
| Afwerking | Vertind |
| Afwerking binnencontact | Verguld |
| Contact materiaal | Koper |
| Minimum bestendige rms spanning | 1000 V |
| Minimale isolatieweerstand | 1000 MΩ |
| Maximale contactweerstand | 15 mΩ |
| Type contact | Tulp |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Type pen | Gedraaid |
| Enkele strip | Ja |
| IC-aansluitingstype | SIP |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Glasgevulde thermoplast (PPS) |