
Deze universele oplader met een micro-USB aansluiting biedt een betrouwbare stroomoplossing van 5 volt en 2,5 ampère, zodat je snel en veilig een groot aantal apparaten kunt opladen.
De set bevat vier reisstekkers die moeiteloos omzetten tussen regionale plugtypes. Het is dus een onmisbare reisgenoot om je apparaten overal te kunnen blijven gebruiken.
Ontworpen voor efficiëntie, is de compacte lader perfect voor zowel thuis als op reis. Gewoon inpluggen om je apparaten opgeladen te houden, of het nu je smartphone, tablet of een ander micro-USB compatibel apparaat is.
| Merk | Velleman |
| Model | PSSEUSB38BT |
| Kabellengte | 150 cm |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 62 mm |
| Breedte van het product | 41 mm |
| Gewicht Product | 140 g |
| Type stekker | Mannelijk |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Minimale ingangsspanning VAC | 100 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type netstekker | Type C (Eurostekker) |
| Waarde maximale uitgangsstroom | 2,5 A |
| Geslacht | Mannelijk |
| Ingangsstroom | 0.55 A |
| Uitgangsvermogen | 12.5 W |
| Automatische laadstop | Nee |
| Snel opladen | Nee |
| Type USB-poort | USB micro-B |
| Slimme lader | Nee |
| Aantal USB-poorten | 1 |
| Uitgangsspanning VDC | 5 V |
| Stand-by vermogensverbruik | 0.1 W |
| Afneembare reisstekkers | Australië,Euro,UK,US |
| Materiaal | PC (polycarbonaat) |